recepcia@termalnekupalisko.com     +421 52/426 12 67

Witamy Państwa na stronach internetowych termalnego kąpieliska Vrbov

Nawet podczas chłodnych jesiennych dni można zregenerować ciało po ciężkim dniu w naszych basenach termalnych z wodą geotermalną zawierającą minerały ważne dla organizmu ludzkiego. Na terenie kompleksu jest dziesięć basenów, w tym cztery baseny są dla dzieci. W zimowym sezonie mamy do dyspozycji pięć basenów z wodą geotermalną i czystą. Temperatura wody w basenach jest w granicach od 26°C do 38°C.

 Organizm ludzki, tak jak każdy inny organizm na ziemi, potrzebuje zregenerować swoje funkcje życiowe. U nas to można zrobić od razu, na przykład w dwóch basenach do siedzenia z płynącą wodą o przyjemnej temperaturze aż 38°C lub w basenie z dyszami masującymi o temperaturze 32°C, które doskonale rozmasują usztywnione mięśnie. Pływacy docenią 35 metrów długi basen pływacki o temperaturze 28°C i dla najmłodszych jest do dyspozycji basen biedronka w wewnętrznej części budynku o temperaturze 32°C. Można również skorzystać z tajskich masaży i pysznego jedzenia w barze i restauracji.

 Sprawdzić stan i temperatury basenów

Termalne kąpielisko przeszło w ostatnim czasie szeregiem renowacji, które mają na celu zwiększyć komfort klientom i modernizację kompleksu. Wybudowaliśmy nowy parking o pojemności 300 miejsc parkingowych, jest całkowicie odnowione zaplecze socjalne i hotelowe pokoje. Planujemy szereg renowacji, o których będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszych stron internetowych i facebooka.

Zapraszamy Państwa codziennie w godzinach otwarcia od 10:00 do 21:00. Kąpielisko jest otwarte po cały rok.

 

Ciągle nie masz jeszcze prezentu dla swoich bliskich? Wspaniałym rozwiązaniem jest bon podarunkowy do Thermal parku Vrbov, który można wykorzystać jako prezent świąteczny lub prezent z okazji rocznicy. Przeżyj gorące chwile ze swoim partnerem w prawdziwej wodzie geotermalnej bogatej w korzystne minerały dla organizmu.

 

Bony podarunkowe w sprzedaży

Warunki zakupu bonów podarunkowych

·         bony podarunkowe wysyłamy pocztą po otrzymaniu wpłaty na konto + kosztów wysyłki

·         bony podarunkowe można zakupić także bezpośrednio w kasie kąpieliska termalnego od 1.12.2017

·         ważność bonów podarunkowych jest do 31.5.2018

·         10+1 bon podarunkowy gratis >>>aktualny cennik<<<

·          30 min gratis ku podarunkowemu bonu

·         rabatów nie można łączyć

·         więcej informacji pod numerem telefonu +421 52/426 12 33 lub adresem mailowym Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Żeby było Państwu łatwiej dotrzeć do Thermal park Vrbov, znajdziecie nas na mapie pomiędzy miastami Poprad i Kežmarok, do 20 km od szczytów Wysokich Tatr i Słowackiego Raju.